Promo Petten bedrukken
€ 1.95Artikel nr. 2110
Prijzen in de staffel zijn inclusief een opdruk in 1 kleur. Hier komen alleen nog de instelkosten a € 27,50 per kleur/ontwerp bij. Een logo in meerdere kleuren bedrukken op de petten? Vraag hiervoor een offerte op maat aan. » Meer informatie
Promo Petten bedrukken
De Promo Cap is ideaal als voordelig weggeefartikel bij grootschalige promotie-evenementen. Slechts vijf panelen, waardoor de voorzijde zich uitstekend leent voor grote print opdrukken. De cap heeft een plastic sluiting zodat deze is te verstellen naar een goed pasvorm.
Prijzen in de staffel zijn inclusief een opdruk in 1 kleur. Hier komen alleen nog de instelkosten a € 27,50 per kleur/ontwerp bij. Een logo in meerdere kleuren bedrukken op de petten? Vraag hiervoor een offerte op maat aan.
Vraag eenvoudig online een offerte aan en stuur hierbij ook uw digitale bestand mee voor de opdruk. Bij voorkeur een AI, EPS of PDF formaat zodat wij direct een vrijblijvend bedrukkingsvoorstel kunnen opmaken.Opdruk van logo maximaal 10x5 cm.
Product specificaties
Kleuren: | Zwart, royal blue, rood, wit/zwart, wit/royal blue, wit/rood, wit, wit/navy, wit/flessengroen, geel, groen, oranje, navy, bottle green, |
Maten: | One size, |
Drukformaat: | Maximaal 10x5 cm |
merk: | Promotionele textiel |
Net als de vorige keer nu ook weer super service! Scherpe prijzen, snelle reactie en mooie producten. Totziens bij de volgende bestelling Hans!