Omschrijving
Petten borduren, snel en voordelig bij de specialist. De caps komt uit de Retail collectie en geschikt om te borduren met een eigen logo. Vraag een vrijblijvende offerte aan voor geborduurde caps.
Levertijd borduren caps
Bij deze cap hebben we de optie om deze in Nederland of in het buitenland te laten borduren met uw logo. De prijzen zijn voor borduren in het buitenland en voordeliger dan productie in Nederland. Caps sneller nodig dan kunnen we ze hier lokaal borduren. Geef bij de aanvraag aan wat de gewenste leverdatum is.
Deze stoere cap heeft een voorgevormde klep en een zilveren bucklesluiting. Maak de street look compleet met een borduring op de voorzijde. De cap is gemaakt van 85% Acryl, 15% Katoen en heeft een pasvorm van 58 cm.
Specificaties
Merk: | Nilton's |
Materiaal: | 85% Acryl 15% Katoen |